Pozvánka: KOMPAS – MISE UPROSTŘED PODNIKÁNÍ A OBCHODU 26.6.2013

Další setkání křesťanských obchodníků, manažerů, podnikatelů a živnostníků se uskuteční

26. června 2013 od 17:30 hod. v Praze (Ječná 2, Praha 2 – Nové Město)

1. „Papež František a jeho křesťanství“ (P. Josef Čunek, SJ)
2. Prostor pro volnou diskuzi.

Program v Praze zajištěn od 17:30 hod. do 20:30 hod. Leták v PDF

Informace o projektu KOMPAS, jak jsou uvedeny na zadní straně letáku:

 1. znalostní formace v oboru podnikání, managementu a obchodu
  Efektivní sdílení know-how formou přednášek odborníků z praxe má zajistit, že díky novým vědomostem budou členové KOMPASu schopni efektivněji zvládat nároky své práce a získávat konkurenční výhodu pro svou každodenní činnost.
 2. duchovní formace a doprovázení
  Mnozí ekonomicky aktivní lidé (zejména „decision makeři“ – ti, kteří nesou plnou zodpovědnost za rozhodování) díky neustálému tlaku a stresu často hledají řešení svých problémů v „úniku“ (počínaje alkoholem a jinými závislostmi, přes nadměrné utrácení či nebezpečné adrenalinové aktivity až po východní duchovní nauky, kartářky apod.); všechny tyto „úniky“ však nevedou ke klidu a vyrovnanosti, spíše naopak, jako sestupná spirála dál ničí člověka, v KOMPASu nabízíme řešení, které funguje již 2.000 let.
 3. vzájemně se podporovat ve své činnosti
  Mnohým z nás často chybí energie a odhodlání zvládat aktuální problémy; často stačí otevřeně se pobavit o svých problémech s někým, kdo řešil či řeší podobné problémy a dokáže povzbudit radou či pouhým pochopení – a člověku se hned více chce znovu pustit se s novým elánem do úkolů, které má před sebou.
 4. sdružovat stejně smýšlející osoby / osobnosti, které chtějí nenásilně svědčit o křesťanských hodnotách ve společnosti
  Historie ukazuje mnoho velmi úspěšných podnikatelů, manažerů, obchodníků či živnostníků, kteří byli křesťany a právě díky svým křesťanským hodnotám zvládali životní výzvy jak v pracovním tak v osobním životě s větším nadhledem a s překvapivou účinností dokázali udržet v životě rovnováhu i řešit složité problémy.
 5. vést dialog o živnosti, podnikání, managementu, obchodu, podnikatelské etice, rodině, křesťanských hodnotách a o Bohu
  Díky diskuzím a názorovým výměnám si člověk rozšiřuje úhel pohledu na různé otázky, které v životě řeší – tím se člověku naskýtá širší pole možností, jak řešit každodenní výzvy, před kterými stojí.
Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánky se štítky , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s